

Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
| Manufacturer | SKF |
| Manufacturing Part Number (MFR) | 18888 |
| Shaft ID | 1.875 in |
| Housing Bore | 3.160 in |
| OD | 3.160 in |
| Width | 0.531 in |
| Design Type | CRWA32 |
| Lip Material | Polyacrylate Elastomer (ACM) |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!