

Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
| Manufacturer | SKF |
| Manufacturing Part Number (MFR) | 20122 |
| Shaft ID | 2 in |
| Housing Bore | 3.3709 in |
| OD | 3.3709 in |
| Width | 0.4382 in |
| Design Type | CRW1 |
| Lubricant Type | Oil or grease |
| Lip Material | Fluoro rubber (FKM) |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!