INA (Schaeffler) GE120-XL-KRR-B Radial Insert Ball Bearing - nyparts.shop
Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
FAG
INA (Schaeffler) GE120-XL-KRR-B
Manufacturing Part # GE120-XL-KRR-B
Availability: 5 In stock
Product type: Radial Ball Bearings
(-0%)
Vendor: FAG
Vendor: FAG
Key Features
Inner Diameter 120mm
Outer Diameter 215mm
Width 63.5mm
Locking Collar Total Width 81mm