INA (Schaeffler) GRAE30-XL-NPP-B Radial Insert Ball Bearing - nyparts.shop
Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
FAG
INA (Schaeffler) GRAE30-XL-NPP-B
Manufacturing Part # GRAE30-XL-NPP-B
Availability: 12 In stock
Product type: Radial Ball Bearings
(-0%)
Vendor: FAG
Vendor: FAG
Key Features
Inner Diameter 30mm
Outer Diameter 62mm
Width 23.8mm
Locking Collar Total Width 35.8mm