INA (Schaeffler) RPNA40/55-XL - nyparts.shop
Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
INA
INA (Schaeffler) RPNA40/55-XL
Manufacturing Part # RPNA40/55-XL
Availability: 4 In stock
Product type: Needle Roller Bearings
(-0%)
Vendor: INA
INA (Schaeffler) RPNA40/55-XL
Vendor: INA
INA (Schaeffler) RPNA40/55-XL
Key Features
Inner Diameter 40mm
Outer Diameter 55mm
 Width 20mm