

Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
| Key Features | |
| Cup Outer Diameter | 1.7810in |
| Cup Width | 0.4750in |
| Housing Fillet Radius | 0.5000in |
| MFR# | LM11910 |
| Key Features | |
| Bore Diameter | 0.7500in |
| Cone Width | 0.6550in |
| Max Shaft Fillet Radius | 0.0500in |
| MFR# | LM11949 |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!