

Product appearance may vary. Refer to the description and specs for complete information
| Key Feature | |
| Length | 52.8mm |
| Height | 24.6mm |
| Width | 22.3mm |
| Sensitivity | 100mV/g |
| Operational Current Maximum | 0.01A |
| Operational Current Minimum | 0.002A |
| Power Supply Voltage (DC), Minimum | 18V |
| Power Supply Voltage (DC), Maximum | 30V |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!